Користувачів: 0

Головна » 2019 » Квітень » 2 » Турнір пам'яті Ф.М. Кирильчука
20:20
Турнір пам'яті Ф.М. Кирильчука

22 березня в приміщенні спортзалу Новороманівської школи відбувся XII щорічний районний турнір з волейболу в пам'ять вчителя цієї школи Кирильчука Феофана Марковича, який загинув у ДТП 22 березня 2006 р.

Участь у турнірі взяли кращі волейболісти з Пилипович, Барвинівки, Чижівки та збірної господарів. На урочистому відкритті змагань учні школи, педагогічний колектив та спортсмени вшанували пам'ять колишнього вчителя, згадували прижиттєві моменти.

Багато гарних слів було сказано на адресу нинішнього вчителя фізичного виховання Грибєнчикова І.І., який вдихнув нове життя у колектив та спортивну залу. Від імені депутата обласної ради Мельника В.С., та в.о. старости Лосовського Ю.А. вручив для школи м'ячі та стенди.

Далі розпочалися спортивні баталії. Кожна гра була напруженою та видовищною. У півфіналах команда з Пилипович лише в третій партії здолала господарів турніру, а спортсмени з Чижівки обіграли опонентів з Барвинівки - 2:0.
У матчі за третє місце знову потрібна була додаткова партія, в якій господарі здолали барвинівців. Фінальний матч подарував позитивні емоції чижівцям, які у яскравій боротьбі перемогли пилипівчан у двох партіях.

На церемонії нагородження всім командам були вручені кубок, дипломи та грошові винагороди. А кращим гравцем турніру став Павленко Андрій. На закритті змагань слова подяки були адресовані Мельнику В.С., Подкаурі П.П., Стародубу В.В., за організацію та фінансову підтримку.

Категорія: Турніри, ігри, змагання | Переглядів: 299 | Додав: novaromanivkaschool1 | Рейтинг: 0.0/0