Четвер, 13.08.2020, 01:17
Вітаю Вас Гість | RSS

Новороманівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів


Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 76
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2016 » Червень » 2 » Протокол № 7
13:55
Протокол № 7

Протокол

Засідання педагогічної ради

Новороманівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

від 26.05.2016р. №7

Присутні: Всі члени педагогічної ради.

Порядок денний:

1. Про перевід учнів 1-8,10 класів до наступних класів.

2. Про випуск учнів 11 класу зі школи.

3. Про нагородження учнів 1-8 класів Похвальними листами.

По 1 питанню слухали:

1. Класного керівника 1 класу Рожко Людмилу Броніславівну, яка сказала, що всі 22 учні успішно засвоїли програмовий матеріал за 1 клас.

Педагогічна рада ухвалила:

Перевести до 2 класу таких учнів:

Бамбуца Назарій Михайлович

Бондар Євгеній Олександрович

Бродовський Ярослав Олексійович

Вознюченко Юлія Олександрівна

Дубінкін Віктор Миколайович

Ковальчук Олена Сергіївна

Красулін Олександр Ігорович

Куркач Аніта Михайлівна

Максимчук Діана Олександрівна

Міщук Артем Віталійович

Нестеренко Віталій Миколайович

Підкаура Катерина Олександрівна

Подобайло Назарій Андрійович

Приймак Михайло Артурович

Сінча Андрій Ігорович

Смолковський Максим Олегович

Суханов Олександр Генадійович

Торуцька Аліна Романівна

Чайка Світлана Юріївна

Чех Владислава Сергіївна

Чопко Дарія Тарасівна

2. Класного керівника 2 класу Янович Лілію Миколаївну яка сказала, що всі 8 учні успішно засвоїли програмовий матеріал за 2 клас.

Педагогічна рада ухвалила:

Перевести до 3 класу таких учнів:

Борсученко Денис Євгенійович

Голуб Дарина Олександрівна

Коротков Микола Олександрович

Михайленко Вікторія Миколаївна

Торуцький Богдан Романович

Яценко Надія Вікторівна

Хмілевський Руслан Валентинович

Чох Юрій Юрійович

3. Класного керівника 3 класу Чижевську Тамару Миколаївну  яка сказала, що всі 19 учнів успішно засвоїли програмовий матеріал за 3 клас.

Педагогічна рада ухвалила:

Перевести до 4 класу таких учнів:

Брацюк Тетяна Леонідівна

Борсученко Надія Русланівна

Гавронська Вікторія Володимирівна

Єрмоленко Єгор Вячеславович

Єрмоленко Вячеслав Вячеславович

Кобилинський Ілля Юрійович

Михайленко Христина Миколаївна

Михайлова Єлизавета Едуардівна

Осіпчук Анна Вячеславівна

Повторейко Марія Іванівна

Пелешок Віра Володимирівна

Полюшкевич Карина Олегівна

Родін Максим Олегович

Скаковська Аліна Вікторівна

Сарган Ангеліна Андріївна

Тальчук Богдан Юрійович

Цал-Цалко Вікторія Вікторівна

Яценко Ярослав Вікторович

Громова Юльяна Юріївна

4. Класного керівника 4 класу Ничипорук Любов Анатоліївну  яка сказала, що всі 26 учнів успішно засвоїли програмовий матеріал за 4 клас.

Педагогічна рада ухвалила:

Перевести до 5 класу таких учнів:

Благун Христина Сергіївна

Бузько Віталій Борисович

Венгер Максим Ігорович

Волосянський Андрій Васильович

Денисюк Вікторія Вікторівна

Дубінкін Вадим Олександрович

Кизим Олександра В’ячеславівна

Колос Андрій Андрійович

Кравченко Юрій Русланович

Кундуш Богдан Муноварович

Куркач Крістіна Михайлівна

Лапінська Вікторія Олександрівна

Михайлов Владислав Едуардович

Нестерчук Катерина Павлівна

Пікіна Єлизавета Олександрівна

Попова Марина Олександрівна

Романов Роман Леонідович

Сущук Катерина Андріївна

Тинна Анастасія Анатоліївна

Тальчук Артем Юрійович

Чайка Карина Андріївна

Шевчук Віктор Михайлович

Оксанчук Владислав Миколайович

Паршин Нікіта Олександрович

Куркіна Ірина Василівна

Молодецький Олександр Володимирович

5. Класного керівника 5 класу Туринську Наталію Павлівну яка сказала, що всі 13 учнів успішно засвоїли програмовий матеріал за 5 клас.

Педагогічна рада ухвалила:

Перевести до 6 класу таких учнів:

Борсученко Анастасія Євгеніївна

Дайнеко Олена Валеріївна

Дем`нчук Вадим Петрович

Захарчук Ніка Михайлівна

Коренчук Назарій Андрійович

Кундуш Віктор Мунаварович

Гарбовська Анна Миколаївна

Собоста Кирило Володимирович

Лосовська Вікторія Миколаївна

Петренко Яна Сергіївна

Чайка Анжеліка Андріївна

Палій Олексій Олександрович

Шевчук Євгеній Дмитрович

6. Класного керівника 6 класу Пасічник Валентину Петрівну  яка сказала, що всі 18 учнів успішно засвоїли програмовий матеріал за 6 клас.

Педагогічна рада ухвалила:

Перевести до 7 класу таких учнів:

Барашовець Сергій Валентинович

Борсученко Артур Русланович

Бродовський Павло Олексійович

Домославський Тимофій Олексійович

Коркач Денис Сергійович

Кострецький Владислав Володимирович

Куркач Діана Михайлівна

Кучер Андрій Русланович

Підкаура Анастасія Олександрівна

Підкаура Микола Олександрович

Роман Віталій Романович

Роман Дмитро Романович

Санду Дмитро Олександрович

Семенюк Катерина Володимирівна

Шевчук Артем Ігорович

Шпеньова Ангеліна Геннадіївна

Романюк Катерина Вікторівна

Осіпчук Діана Степанівна

7. Класного керівника  7 класу Борсученко Тетяна Іванівна яка сказала, що всі 5 учнів успішно засвоїли програмовий матеріал за 7 клас.

Педагогічна рада ухвалила:

Перевести до 8 класу таких учнів:

Анкуда Катерина Сергіївна

Венгер Денис Ігорович

Куркач Денис Михайлович

Сваранчук Сніжана Володимирівна

Чайка Володимир Юрійович

8. Класного керівника  8 класу Гичко Дмитро Васильович який сказав, що всі 25 учнів успішно засвоїли програмовий матеріал за 8 клас.

Педагогічна рада ухвалила:

Перевести до 9 класу таких учнів:

Венгер Олег Ігорович

Кизим Іванна Миколаївна

Котов Дмитро Леонідович

Кулявець Ілона Миколаївна

Кучер Віктор Русланович

Лосовський Олег Леонідович

Нестерчук Анастасія Павлівна

Ничипорук Ілона Олександрівна

Нікольчук Діана Володимирівна

Осадчук Анвастасія Олександрівна

Палій Юрій Володимирович

Пелешок Наталія Володимирівна

Підкаура Олександр Михайлович

Підкаура Тетяна Олександрівна

Пікін Артем Олександрович

Плохотнюк Марина Сергіївна

Поплавська Вікторія Леонідівна

Романова Анастасія Леонідівна

Семенюк Оксана Андріївна

Снопкова Кристина Андріївна

Тишкевич Мирослава Романівна

Хрипунець В`ячеслав Андрійович

Чайка Юлія Миколаївна

Чопко Дмитро Тарасович

Оксанчук Олександра Миколаївна

9. Класного керівника  9 класу Овсійчук Марія Михайлівна яка  сказала, що всі 11 учнів успішно засвоїли програмовий матеріал за 9 клас.

Педагогічна рада ухвалила:

Перевести до 10 класу таких учнів:

Брацюк Вікторія Олександрівна

Благун Олексій Сергійович

Куркач Артем Михайлович

Куриленко Віта Анатоліївна

Лосовський Владислав Миколайович

Мірзоєва Діана Мірзоївна

Нестеренко Владислав Миколайович

Ничипорук Дарина Олександрівна

Плохотнюк Світлана  Сергіївна

Роман Юлія Романівна

Петренко Руслан Сергійович

 

10. Класного керівника  10 класу Литвінець Тамару Петрівну яка  сказала, що всі 9 учнів успішно засвоїли програмовий матеріал за 10 клас.

Педагогічна рада ухвалила:

Перевести до 11 класу таких учнів:

Венгер Віта Ігорівна

Дяченко Діана Миколаївна

Куриленко Дмитро Анатолійович

Максимчук Таміла Олександрівна

Палій Дмитро Володимирович

Пелешок Аліна Володимирівна

Яременко Кирило Романович

Дранговський Олексій Олегович

Алексєєв Богдан Олександрович

По 2 питанню слухали класного керівника 11 класу Онопрійчука Олександра Петровича, який сказав, що всі 14 учнів склали ЗНО з української мови, історії України, математики, ДПА з англійської мови.

Педагогічна рада ухвалила: Випустити зі школи наступних учнів:

Бура Іванна Сергіївна

Голомах Вадим Сергійович

Дейнека Діана Валеріївна

Куркач Михайло Михайлович

Курята Лілія Олександрівна

Войтковський Віталій Миколайович

Войтковський Олександр Миколайович

Плохотнюк Анатолій Сергійович

Рафальська Юлія Вікторівна

Ротенберг Віталій Сергійович

Руденко Микола Олександрович

Тимощук Владислав Григорович

Філон Анастасія Володимирівна

Венгер Андрій Ігорович

По 3 питанню слухали заступника директора з навчально-виховної роботи Данильчук Людмилу Іванівну, яка сказала, що 13 учнів 2-6 класів закінчили навчальний рік 10-12 балів і за Положенням можуть бути нагороджені Похвальними  листами.

Педагогічна рада ухвалила: нагородити Похвальними листами наступних учнів:

Короткова Миколу Олександровича – 2 кл.

Хмелевського Руслана Валентиновича – 2 кл.

Кобилинського Іллю Юрієвича – 3кл.

Гавронську Вікторію Володимирівну – 3 кл.

Скаковську Аліну Вікторівну – 3кл.

Полюшкевич Карину Олегівну – 3 кл.

Кизим Олександру В’ячеславівну – 4кл.

Колоса Андрія Андрійовича – 4 кл.

Лапінську Вікторію Олександрівну – 4кл.

Попову Марину Олександрівну – 4 кл.

Шевчука Віктора Михайловича – 4 кл.

Осіпчук Діану Степанівну – 6 кл.

Шпеньову Ангеліну Геннадіївну – 6 кл.

 

Голова педради       П.І.Надієвець

Секретар педради      Л.М.Янович

 

 

 

 

Категорія: Документація | Переглядів: 309 | Додав: novaromanivkaschool1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Ми раді Вас вітати
Вхід на сайт
Календар подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Пошук
ПОДІЛИТИСЯ

Новороманівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2020
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz